[Ro] Veteranii
:D Bine ai Venit pe http://veteranii.forumcreativ.ro !!!
Ne-am mutat! Va asteptam la noua adresa: veteranii.at.ua !!!
ce aveti cu noi VETERANI Hello110

!!!!!Inregistreaza-te !!!!!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

[Ro] Veteranii
:D Bine ai Venit pe http://veteranii.forumcreativ.ro !!!
Ne-am mutat! Va asteptam la noua adresa: veteranii.at.ua !!!
ce aveti cu noi VETERANI Hello110

!!!!!Inregistreaza-te !!!!!!
[Ro] Veteranii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
[Ro] Veteranii

Forumul jucatorilor veterani

Ultimele subiecte
» propunerea mea
ce aveti cu noi VETERANI Icon_minitimeMier Mar 16, 2011 1:02 am Scris de ™Danut

» Cum fac si eu inregistrare [pe nou forum 'http://veteranii.at.ua/']
ce aveti cu noi VETERANI Icon_minitimeMar Mar 15, 2011 7:32 pm Scris de misshu

» Nam crezut cind am vazut
ce aveti cu noi VETERANI Icon_minitimeMar Mar 15, 2011 10:30 am Scris de xside

» Muzica Usoara: Romaneasca/Straina
ce aveti cu noi VETERANI Icon_minitimeLun Mar 14, 2011 5:26 am Scris de Sburatorul

» CS:S Achievements
ce aveti cu noi VETERANI Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 9:05 pm Scris de xside

» ce aveti cu noi VETERANI
ce aveti cu noi VETERANI Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 10:37 am Scris de xside

» Totul despre sport
ce aveti cu noi VETERANI Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 10:18 am Scris de Stop War

» MUZICA Hip Hop & Rap
ce aveti cu noi VETERANI Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 10:16 am Scris de Stop War

» Clipuri Funny
ce aveti cu noi VETERANI Icon_minitimeDum Mar 13, 2011 10:13 am Scris de Stop War

RO Veterani
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Vizitatori
Contor vizitatori
Parteneri
forum gratuit


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

ce aveti cu noi VETERANI

+2
UdG
CARABINA28
6 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1ce aveti cu noi VETERANI Empty ce aveti cu noi VETERANI Joi Mar 10, 2011 6:57 am

CARABINA28

CARABINA28

am deschis acest topic pentru a va arata la toti jucatori nostri fideli cata nesimtire au uni oameni (maturi)
sa va explic,un bun prieten de pe astra pe nume astra INFERNO presupun trimis de alti sa ne demigreze servaru nostru va pun discutia noastra dupa ce lam prins cu alt nik avea nicul (Sniper Elit) avandul an lista lam depistat rapid
AsTrA| Inferno: la 408 hai k ma grabesc
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: salut
AsTrA| Inferno: ce faci diavole?
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: uite un joc
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: pac pac
AsTrA| Inferno: mai mai sa fie join new serv, ce dracu ai patzit mah si tu?
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: ba vi si spui ca servaru ai naspa
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: te credeam un prieten
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: un om matur
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: ce sa antamplat cu astra asta e
AsTrA| Inferno: am zis k e naspa la tero si mi-am luat ban ce dracu admini sunt la voi
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: pai vrei sa caut an consola sati arat
AsTrA| Inferno: uita-te in consola k imi vazusem de treaba mea
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: ai apui cai naspa aici
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: o sati arat
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: ai putina rabdare
AsTrA| Inferno: da asa am zis dar atunci se schimbasera echipele de la ct la tero
AsTrA| Inferno: hai carabina k ma ia somnu
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: stai cati dau acuma
AsTrA| Inferno: da asa am zis dar atunci se schimbasera echipele de la ct la tero
AsTrA| Inferno: da asa am zis dar atunci se schimbasera echipele de la ct la tero
AsTrA| Inferno: eu ziceam k e naspa la tero..exces de zel baieti
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: Sniper Elit : halal serv mah,
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: Sniper Elit : halal serv mah,
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: Sniper Elit : halal serv mah,
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: astai una
AsTrA| Inferno: pai am zis k e unul codat si mi-a zis iesi daca ni iti convine
AsTrA| Inferno: asa e pe la voi...sau ma insel
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: te anseli
AsTrA| Inferno: normal nu era asa
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: ori cine e bine venit
AsTrA| Inferno: pai zii tu cum atunci
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: eu unu vam respectat si va respect
Call from AsTrA| Inferno started.
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: noi am luato de la anceput
Call with AsTrA| Inferno ended.
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: stai cati mai dau una
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: sa demonstrez
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: pe ce ai luat ban pe 240 min
AsTrA| Inferno: mah tu citesti se scriu si eu sau vezi numai la tine acolo
AsTrA| Inferno: 1. am zis de un player ca nu e curat
AsTrA| Inferno: 2. mi sa raspuns sa ies daca nu imi convine
AsTrA| Inferno: 3 am zis halal serv
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: zk 0n : :))
*DEAD* Sniper Elit : cam naspa aici
DEAD* Sniper Elit : cam naspa aici
DEAD* Sniper Elit : cam naspa aici
DEAD* Sniper Elit : cam naspa aici

AsTrA| Inferno: 4 au fost schimbate echipele
AsTrA| Inferno: trecusera 5 min dupa kick
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: deci daca erai un plear cu respect ati puneai numele real
AsTrA| Inferno: 5. am zis e cam naspa aici, vorbind cu echipa mea....si BAN
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: pe noi nu ne intereseaza daca uni jucatori poarta tagul astra
AsTrA| Inferno: pai asa nu faceti playeri frate
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: nu facem ca voi
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: banati jucatori care vin sa se joace la noi
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: noi nu avem nevoie de pleari care demigreaza intentionat servaru nostru
AsTrA| Inferno: ca voi..adica ce? eu nu am admin pe astra si nu dau banuri
AsTrA| Inferno: dar la voi nu puteam intra cu tagul meu k imi luam ban pe astra si acolo chiar ma simt bine carabina
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: amipare rau dar te respect si sper sa dai putin respect
AsTrA| Inferno: dar la voi nu puteam intra cu tagul meu k imi luam ban pe astra si acolo chiar ma simt bine carabina
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: nu este adevarat
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: atata cat respecta regulile si are bun simt
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: nu facem ca (voi)
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: de exemplu eu unu am ban pe astra
AsTrA| Inferno: mah eu luam ban pe ASTRA, nu de la voi, citeste ce scriu k ma enervez
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: si mia sters contu de pe forum
AsTrA| Inferno: ati jucat necurat si de aia
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: adica?
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: cum poti sa spui ca am jucat necurat cand joc de 2,5 ani
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: si am 1800 de ore numa pe astra
AsTrA| Inferno: nu la asta ma refer
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: pai atunci cum necurat
AsTrA| Inferno: nu trebuia sa va facetzi repede bisericutze, trebuia sa-i demonstrati lu chimera cine merita si cine nu tagul
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: pai asta so povestit pe forum
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: de ce a trebuit sa stearga toate posturile
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: sa vada lumea ce sa antamplat
AsTrA|
Inferno: da si tocmai cand chimera era pe cale sa rezolve
problema,,,,adik va lasat sa faceti veteranii...voi ati facut alt forum
AsTrA| Inferno: nu e vina ta sunt convins de asta
AsTrA| Inferno: dar nu asa trebuia sa faceti
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: drept sa spun am asteptat mult sa ne raspunda cimera sau wic dar nu ne baga an seama
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: neam hotarat sa o luam de la anceput
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: sa creem un servar fara foarte multe reguli
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: mai clar sa stai sa te joci cand vi de la munca linistit
AsTrA| Inferno: au asteptat sa treaca ceva timp sa vada ce se mai inampla k dupa aia se mai gaseau si altii
AsTrA| Inferno: cu pretentii
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: noi am dat dovada de respect pentru astra si nu am amenintat jucatori cu ban
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: daca intra la noi
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: cum au facut ei
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: si banu ati va fi scos dupa 240 min sper din tot sufletu sa ne respecti
™CARABINA28 +JOIN NEW SERVER+: pentru ca noi va respectam

2ce aveti cu noi VETERANI Empty Re: ce aveti cu noi VETERANI Joi Mar 10, 2011 8:05 am

UdG

avatar
WEBMASTER

Se pare k recurg la tot felul de metode neortodoxe.Din cate stiu eu Inferno este din oras cu Chimera,se cunosc personal si sunt buni prieteni.Mie mi se pare foarte normal k a trimis un om de incredere sa ne spioneze pt. k nu putea trimite pe oricine.Dar mi se pare un lucru penibil sa trimiti pe cineva sa incerce sa denigreze un server concurent.Sincer sa fiu nu credeam k Chimera o sa se injoseasca in asemenea hal incat sa incerce astfel de tertipuri.

Dak domnul Chimera doreste sa vada cum este la noi pe server poate sa intre personal cu nick-ul lui pentru k nimeni nu are nimic cu el si eu personal ai garantez k nu o sa primeasca ban.

Noi nu avem nimic cu ei,desi ei au cu noi.

https://veteranii.forumgratuit.ro

3ce aveti cu noi VETERANI Empty Re: ce aveti cu noi VETERANI Joi Mar 10, 2011 8:33 am

CARABINA28

CARABINA28

lasa ca garantez eu cal fac jucaria mea ce aveti cu noi VETERANI 735333289 ce aveti cu noi VETERANI 16324714 ce aveti cu noi VETERANI 16324714 ce aveti cu noi VETERANI 16324714

4ce aveti cu noi VETERANI Empty Re: ce aveti cu noi VETERANI Joi Mar 10, 2011 9:59 am

Stop War

Stop War

Buti de pe ASTRA ce poti sa le cer

Carabina nai cu cine ma =)) ,sunt niste tarani nerecunoscatori


Imi cer scuze k am pomenit (astra) bounce

5ce aveti cu noi VETERANI Empty Re: ce aveti cu noi VETERANI Joi Mar 10, 2011 10:03 am

CARABINA28

CARABINA28

AM VRUT SA VA DOVEDESC PENTRU CA TOT NOI SUNTEM DE VINA ce aveti cu noi VETERANI 735333289 ce aveti cu noi VETERANI 16324714 ce aveti cu noi VETERANI 16324714 ce aveti cu noi VETERANI 16324714

6ce aveti cu noi VETERANI Empty Re: ce aveti cu noi VETERANI Sam Mar 12, 2011 9:25 am

xside

xside

ba si voi va bateti capu de ei, lasatii ca lie ciuda, nu trebuie sa aratam ca veteranii sunt mai buni ca astra sau invers asta o sa hotarasca jucatorii pffff :-S : :-S : :-S :

7ce aveti cu noi VETERANI Empty Re: ce aveti cu noi VETERANI Sam Mar 12, 2011 10:38 am

Stop War

Stop War

Da jucatori aleg ce vor,O sa fie greu sa fie full svr cel putin 5 ore pe zi,dar cu sustinere din partea noastra o sa reusim impreuna ;) cheers Fericit Fericit Fortzos

8ce aveti cu noi VETERANI Empty Drept la replica Dum Mar 13, 2011 7:35 am

InfernoAstra

InfernoAstra

E deja prea mult pentru nivelul vostru de cultura asa cum am pus titlul, dar sa trecem peste.
Carabina, tu ar trebui sa-i multumesti lui Chimera ca iti corecta mesajele de pe forumul astra ca sa nu vada lumea ca esti semianalfabet (prea lung cuvantul...desparte-l in silabe) si retard (defapt asta este motivul pentru care punei doar clipuri de pe Youtube), observ ca nici acum nu ai reusit sa-ti treci IQ-ul pe pozitiv.
In alta ordine de idei...Udg daca nu ai fi un mincinos desavarsit probabil ca m-as fi deranjat sa-ti dau si tie un raspuns. Te rog sa vezi postul tau din forumul Astra la chestia cu soferii unde ziceai ca ai avut un accident...nu ai avut niciunul, dar vezi ce iti doresti ca s-ar putea sa-ti se intample, si cand treci cu camionul pe la Valcea....see your back, sau vrei sa vin personal la Fagaras!?
In ceea ce priveste singura mea intrare pe "minunatul" vostru serv, are perfecta dreptate Carabina....M-AM INJOSIT PREA TARE SA JOC CU TOTI RETARZII!!!

P.S. Cand ati facut forumul scrisaseti Veterani cu un singur "I", dar cum va spuneam mai sus......
Daca stergeti acest post promit solemn ca va caut personal!!!

9ce aveti cu noi VETERANI Empty Re: ce aveti cu noi VETERANI Dum Mar 13, 2011 7:44 am

Stop War

Stop War

Dar cn p*** mea esti tu Inferno?

Cine te crezi tu?Uitate prima data la tine dupaceea vb de alti,Nu cred k esti mai bun,si nu tr sa joci cu toti buti k noi,Dar sti,mai bine buti si distractie decat Experti si Coruptie ,Mai bine te abti si gata de la comentari!!!

Pe cn cauti u personal ma ? Asa de tare te crezi,ai grija ce zici,dc cunosti k UdG ii sofer pe tir si pe restu inseamna k u esti cine stie ce sa ii cauti personal!!

Dc te crezi atata de destept nu te-ai baga in asfel de discuti dar nu am ce sa iti cer k nu te duce capu,Ii doar un joc omule,si dupa parerea mea un Prieten conteaza mai mult de cat orce si clar k si mai mult decat un tampit de joc,Asa k abtinete de la comentari si vezi'ti de treaba!

Nu am nimik cu tine dar te dai prea interesant si u chiar nu esti !!!

10ce aveti cu noi VETERANI Empty Re: ce aveti cu noi VETERANI Dum Mar 13, 2011 8:15 am

UdG

avatar
WEBMASTER

Te astept sa ma cauti acasa....udg e un personaj fictiv nu avea cum sa aiba accident...cat priveste partea cu retarzii nu prea meriti sa-ti raspund dar hai sa spun 2-3 cuvinte: ""retarzii" astia au adus Astra voastra acolo sus unde e,noi am fost jucatorii fideli care v-am facut nr1...dar stii cum e cand te vezi sus uiti de unde ai plecat....cand eram acolo va luptati sa jucati cu "retarzii" astia in echipa pt k eram un grup omogen si bine organizat...Atunci nu eram tot noi?Eram altii?Si cand noi "retarzii" am avut idea de a infinta Astra Team pe care acum vi l-ati insusit si va mandriti cu el nu eram aceeasi?Sa stiti k acel tag pe care il purtati cu mandrie a fost infintat de niste inculti...

Cat priveste partea cu veteranii scris cu un singur i dak erai putin destept asa cum te crezi vedeai k adresa forumului e cu doi i si aia nu ai cum sa o schimbi...dar cum sa ceri cultura de la un om care nu are....

Probabil k ai facut 2 clase cat sa inveti sa scrii si sa citesti si restul le-a platit taticu tau cu banii de pe oile care le-a vandut....

In aproape 3 ani jucati pe astra nu am jicnit pe nimeni dar asta e deja prea mult...asa k sa stii k esti un mare Dobitoc cu D mare de la bou....

Si cat priveste partea cu trecutul prin Valcea te anunt k marti sau miercuri trec pe acolo,ma duc cu niste faina la vel pitar...astept sa ne intalnim sa-ti rup dintii...

Din pacate tu vorbesti in numele unor oameni pe care eu ai respect si care nu au nici o vina si tarasti in noroi un nume la formarea caruia am contribuit in mare masura...u personal k om si caracter esti praf,nu ai nici macar cei 7 ani de acasa si vii aici si te dai mare smecher...esti doar un cocalar cu o tastatura in mana...

Cat priveste stersul postului la noi exista libertate de exprimare si nu cenzura cu care esti u obisnuit...

https://veteranii.forumgratuit.ro

11ce aveti cu noi VETERANI Empty Re: ce aveti cu noi VETERANI Dum Mar 13, 2011 9:08 am

edD

edD

Inferno de ce te ataci ? Nu mai te distrezi ? Ne cauti personal ? Te astept cu mare drag!
Vorbesti de Carabina ? Noi il acceptam asa cum este el ca este un om bun si de treaba un prieten!
Este frumos ce faci inferno ? Tu ai caracter ? Om de nimic !
Retarzi ? Cum iti permiti sa vorbesti asa ? Cine te crezi ? Eu nu cred ca te-a facut cineva retard ? Eu cred ca tu esti mai retard decat toti de pe acest server !
Ai ajuns sa faci lucruri extreme om de nimic !
Am atat o intrebare
DE CE TE ATACI ASA?



Ultima editare efectuata de catre edD in Dum Mar 13, 2011 11:45 am, editata de 2 ori

12ce aveti cu noi VETERANI Empty Re: ce aveti cu noi VETERANI Dum Mar 13, 2011 10:37 am

xside

xside

ba da nu va durut degetele s scriti atiat big grin big grin ma intreb oare merita asa coiala (scuze de injurare)pentru acesti oameni pfffff ,,nam nimic cu ei a fost o parere scratch scratch scratch

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum